Подія, яку Комунальне підприємство «Муніципальна компанія поводження з відходами» Харківської міської ради не могло залишити без уваги…

10 вересня 2021 року представники від КП «МКПВ» ХМР стали учасниками 7 Всеукраїнського Екобізнес-форуму «Зелена економіка: як досягти балансу», який проходив у сонячному місті Дніпро.

Спікерами у заході такого масштабу були запрошені представники державних органів, що регулюють сферу: Міндовкілля, Міненергетики, Мінекономіки, Держекоінспекції, Держенергоефективності та провідні фахівці у галузі охорони навколишнього середовища.

В межах форуму відбулося ознайомлення із новітньою інформацією у сфері екології промислового виробництва, поводження з відходами, охороною атмосферного повітря, водних ресурсів і грунтів.

Завдяки створеній організаторами платформі, учасники форуму мали змогу підвищити свою кваліфікацію у питаннях дотримання вимог природоохоронного законодавства України, забезпечення та організації роботи з екологічної безпеки на підприємстві; обмінятися кращими практиками і кейсами, а також, отримати необхідну експертну допомогу.