Сьогодні 08.05.2020р. в нашому рідному Харкові стартував інноваційний екологічний проект по роздільному сортуванню і збору твердих побутових відходів (ТПВ).

У Шевченківському районі міста, спільними зусиллями міської влади, КП “Муніципальна компанія поводження з відходами» ХМР і КП «КВПВ» встановлені нові контейнери для роздільного збору пластику, паперу, металу і скла, а так само змішаних відходів.
Роздільний збір та вивезення ТПВ повинен стати реальністю для кожного жителя нашого улюбленого міста. Сьогодні саме ми з вами можемо радикально вирішити проблему стихійних несанкціонованих звалищ, що утворюються через брак нових полігонів, збереження родючих земель, шляхом скорочення кількості відходів, що потрапляють на полігони.

Давайте разом почнемо нову еру утилізації ТПВ, мінімізуючи їх кількість, впроваджуючи роздільний збір, безпечну утилізацію і повторне використання ресурсоцінних матеріалів. На сьогоднішній день сортування ТПВ дозволить до половини роздільно відібраних відходів використовувати повторно як сировину, що призведе до збереження природних ресурсів, зменшення кількості ТПВ підлягають захороненню, збереженню родючих земель і збереження екології в цілому.

 

Отправить отзыв

История

Сохранено

Сообщества