У січні 2022 року співробітники відділу маркетингу та економіки КП «МКПВ» ХМР взяли участь у «Bukovel Tender Camp». Під час семінару обговорювали тему: «Публічні закупівлі-продажі 2022: практичні аспекти від «А» до «Я». Професіоналізація уповноважених осіб та учасників. Лайфхаки».

Лектором такого масштабного заходу була Ярослава Дуброва – консультант з публічних закупівель, юрист, незалежний експерт в Kyiv School of Economics, член експертної ради при Transparency International. Має досвід роботи у Держфінінспекції, ГоловКРУ (нині ДАСУ) заступник начальника відділу моніторингу державних закупівель; Мінекономрозвитку (підрозділ скарг та контролю Департаменту держзакупівель); Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА; АДПСУ (Міжнародно- правовий департамент).

Учасники семінару мали змогу детально ознайомитися та обговорити, а також, отримати консультацію з наступних питань: «допорогові та спрощені закупівлі: хто та як проводить з урахуванням нових змін до Закону про публічні закупівлі, практичні ситуації та їх вирішення»; «практика по ковідних закупівлях: врахування нюансів»; загальні умови здійснення закупівель та продажів з урахуванням нових змін»; «переговорна процедура закупівлі»; «як успішно завершити закупівлю»; «нові зміни в закупівлі робіт» та ін.

Серед участників були представники, які є одними із найкрупніших замовників, представлених на ринку України на цей час.