18 лютого 2022 року Комплекс з переробки твердих побутових відходів КП «МКПВ» ХМР відвідали представники Громадської спілки «Український Альянс Нуль Відходів» – об‘єднання організацій та активістів України, які працюють над вирішенням проблеми відходів в країні з метою впливу на реформування системи поводження з відходами та ресурсами в Україні. В складі делегації були відвідувачі зі Львову, Луцьку, Хмельницького та Херсону.

У ході зустрічі відбулося ознайомлення з територією діючого та рекультивованого полігонів; системою збору та утилізації полігонного газу; системою очистки фільтрату Зворотний осмос. Значну увагу приділили ознайомленню з проектом «Нам не до лампочки», який реалізовано спільно з ГО «Добра Воля», а також, впровадженню системи роздільного збору сміття у м. Харкові.

Представники ОС “Український Альянс Нуль Відходів” відвідали Комплекс з переробки ТПВ В свою чергу, представники Громадської спілки поділилися власним досвідом по впровадженню екологічних ініціатив у своїх містах.