КП «МКПВ» ХМР розпочала планову діяльність спрямовану на отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами на території ТПВ м. Дергачі Харківської області. Небезпечні відходи визначаються Жовтим переліком відходів затвердженим Постановою КМУ від 13.07.2000 р. №1120.

Планується провести оцінку впливу на довкілля, а саме дослідження впливу на повітряне, водне, геологічне середовища та ґрунт, а також соціальне і техногенне середовища, рослинний та тваринний світ у межах ділянки, клімат, передбачається виконання розрахунків розсіювання шкідливих речовин в атмосферному повітрі, аналіз концентрації шкідливих речовин на межі санітарно-захисної зони і на межі житлової  забудови, розрахунків ризиків та рівнів шуму.

На сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля України 22 квітня 2020 року оприлюднене  «Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля» http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-5697 , також було опубліковано повідомлення у газеті «Зміївський кур’єр” № 18.