Важлива подія для міста Харкова на етапі продовження його модернізації та розвитку…

Керівництво КП «Муніцмпальна компанія поводження з відходами» ХМР стали учасниками Міжнародної конференцї «Харків: розвиток та інвестиції», яка відбулася 06 жовтня 2021 року у готелі “Kharkiv Palace”.

На заході такого масштабу були присутні представники профільних комітетів Верховної Ради Уряду, міських рад, міжнародних фінансових організацій, дипломатичних місій, бізнесу.

Основна мета проведення – створення платформи для співпраці державних та місцевих органів влади з міжнародними партнерами та представниками бізнесу.

Конференцію відкрив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що будівництво Комплексу з переробки твердих побутових відходів КП «МКПВ» ХМР – приклад унікального екологічного проекту, який надасть можливість майбутньому поколінню жити в чистому і комфортному місті.

Також, торкнулися питання щодо розвитку інвестиційного потенціалу Харкова; державно-приватного партнерства; фінансування розвитку муніципалітету; цифорової трансформації та інш.

Важливою подією під час конференції стало підписання Меморандуму про співпрацю між Харківською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку. Сторони домовилися, що міська рада Харкова долучиться до Програми ЄБРР «Зелені міста».

На завершальному етапі конференції відбулася виставка професійної комунальної спецтехніки, електротранспорту, автотранспорту, які виробляють провідні світові компанії. «Родзинкою» була презентація трамваю, виробленого швейцарською компанією «Stadler”.