У жовтні 2021 року керівництво КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» ХМР відвідали ХІХ Міжнародну спеціалізовану виставку «Комунтех – 2021», яка проходила у м. Києві.

У події такого масштабу взяли участь керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес‑спільнота, науковці, інвестори та експерти з країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

Завдяки створеній організаторами платформі, учасники мали змогу вирішити завдання, що стоять перед галуззю та розробити ефективні механізми співробітництва.

Участь у такій виставці надає унікальну можливість ефективно позиціонувати свій виставковий продукт, встановити нові контакти, залучити інвесторів і спонсорів, ініціювати просування власних проектів.

Спеціалісти зі сфери поводження з відходами були ознайомлені з передовими технологіями отримання енергії з відходів; обладнанням для подрібнення, пресування та брикетування на сортувальних лініях; обладнанням для вторинної переробки відходів; контейнерами для ТПВ та ін.